Susisiekite
dėl draudimo
Draudimas
telefonu
860 123 123

Kelionės išlaidų draudimas

Kelionės išlaidų draudimas

Kelionės išlaidų draudimas, tai papildoma paslauga prie kelionių draudimo, apsauganti Jus nuo finansinių nuostolių, kilusių dėl negalėjimo išvykti į suplanuotą kelionę ar šią kelionę tęsti. Kelionės išlaidų draudimas padengia nuostolius,  jei negalėjimo išvykti priežastys yra nepriklausomos nuo apdraustojo asmens. Dažniausiai kelionės išlaidų draudimo bendroji suma priklauso nuo kelionės kainos, transporto bilietų ar viešbučio rezervacijos.  Kelionės išlaidų draudimas atlygina apdraustajam patirtus nuostolius, jei:

 • užsienyje buvo pamestas pasas, 
 • pavėlavimo į tarpinę transporto priemonę kelionės metu atvejais,
 • jei buvo pavogtas apdraustojo pasas,
 • dėl gamtinių stichijų kaltės,
 • transporto priemonės, kuria vykstama į kelionę, techninio gedimo. 
Susisiekite dėl kelionės išlaidų draudimo:
Kelionės draudimas skaičiuoklė
Kelionės išlaidų draudimas skambinkite 860 123 123

Kelionės išlaidų draudimas privalumai

Kelionės išlaidų draudimas yra itin svarbus asmenims, kurie įsigijo brangią kelionę iš anksto. Kelionės išlaidų draudimas galioja tik tuo atveju, jei apdraustasis išvykti ar pratęsti kelionės negali ne dėl savo kaltės. Papildomas kelionės draudimo sąlygas draudimo bendrovės nustato remiantis vidinėmis taisyklėmis. Kelionės išlaidų draudimas pagelbės Jums išsaugoti sumokėtus pinigus.

Kelionės išlaidų draudimas kainos

Draudimo bendrovės kelionės išlaidų draudimo kainas nustatinėja savaip, tačiau dažniausiai draudimo įmoka už kelionės išlaidų draudimą svyruoja tarp 2 ir 4 procentų visos kelionės kainos. Jeigu apsidraudęs keliautojas yra įsigijęs kelialapį, procentinė draudimo išraiška skaičiuojama nuo bendros kelialapio kainos. Kitu atveju, jei apsidraudęs asmuo yra įsigijęs kelionės dalis atskirai, turi pateikti išlaidas įrodančius dokumentus (pvz.: kelionės bilietai, viešbučių ar poilsio namų rezervacijos ir t.t.).  Dažniausiai kelionės išlaidų draudimo įmoka turi būti sumokėta ne vėliau kaip dvi savaitės iki išvykimo. Kelionės išlaidų draudimo kaina priklauso nuo draudimo bendrovių, kurios pasiūlo individualius draudimo planus pagal Jūsų asmeninius poreikius ir galimybes, pasirenkant draudimo įmokų periodiškumą ir kitus Jums svarbius aspektus.

Kelionės išlaidų draudimas išmokos

Dažniausiai kelionės draudimas kompensuoja visą ar tik dalį bendros kelionės kainos. Kompensacijos dydis priklauso nuo atsisakymo vykti į kelionę datos, bei priežasties, kuri nulėmė pasirinkimą nevykti į kelionę. Dažniausiai kelionės išlaidų draudimas grąžina visą kelionės sumą, jei neišvykimo priežastis yra ne apsidraudusiojo asmens kaltė (netikėta liga, artimųjų mirtis ar pavogtas pasas).  Dažniausia draudimo bendrovės atlygina išlaidas, kurių apdraustajam negrąžina kelionių organizatoriai ar aviakompanijos. Šios grąžintinos išlaidos privalo būti iš anksto sumokėtos apdraustojo asmens. Kelionių draudimas atlygina nepanaudotų išlaidų dalį jei:

 • apdraustasis ar jo artimieji, bendrakeleiviai sunkiai susirgo, susižalojo ar ištiko staigi mirtis,
 • kelionės metu apdraustajam asmeniui buvo pavogti kelionei būtini dokumentai,
 • kelionės metu apdraustojo turtui buvo padaryta žala,
 • pavėlavus atvykti į išvykimo vietą nurodytu laiku.

Kelionės išlaidų draudimas atlygina būtiniausias bei pagrįstas išlaidas siekiant patekti į kelionės tikslą, jei apdraustasis asmuo vėluoja atvykti į kelionės pradžios vietą ar persėsti tarpinėje kelionės vietoje. Dažniausiai draudimo bendrovių įvardinamos kompensuojamos neatvykimo priežastys:

 • viešojo transporto kuriuo keliavo apdraustasis į išvykimo vietą vėlavimas dėl blogu oro sąlygų, techninio gedimo, nusikalstamos trečiųjų asmenų veiklos ar valdžios pareigūnų įsikišimo,
 • apdraustojo asmens vairuojama transporto priemonė pateko į eismo įvykį (dažniausiai draudimo bendrovės reikalauja, kad eismo įvykis būtų užregistruotas kelių policijos).

Kelionės išlaidų draudimas informacija

Susisiekite dėl kelionės išlaidų draudimo:
Kelionės draudimas skaičiuoklė
Kelionės išlaidų draudimas skambinkite 860 123 123