Susisiekite
dėl draudimo
Draudimas
telefonu
860 123 123

GYVYBĖS DRAUDIMAS

Gyvybės draudimas

Gyvybės draudimas – tai puiki galimybė apsisaugoti nuo nenumatytų finansinių nuostolių bei Jūsų gyvenimo ramybės garantas. Gyvybės draudimu galite apsidrausti nuostolius kilusius dėl nelaimingų atsitikimų, ūmių ligų, staigaus neįgalumo ar mirties. Gyvybės draudimu galima apsidrausti ne tik kilusius finansinius nuostolius, bet ir kaupti lėšas (investiciniu ar kaupiamuoju draudimu) Jūsų ateičiai. Dažniausiai draudimo bendrovių siūlomi gyvybės draudimo variantai:
•    investicinis gyvybės draudimas,
•    kaupiamasis gyvybės draudimas,
•    vaiko draudimas ir kt.
Visi išvardinti draudimai yra skirti kaupti lėšas, tačiau jie visi skiriasi kaupimo metodais. Kaupimo metodai bei tikslai gali varijuoti tarp saugių ir mažesnį pelną atnešančių bei rizikingesnių ir atnešančių didesnį pelną draudimų. Pasirenkant rizikingesnius kaupimo variantus,  pasirenkama dalis Jūsų įmokų yra investuojama, o likusi – kaupiama pagal nustatytas sąlygas.  Galimi ir mažai rizikingi kaupimo variantai – dedant Jūsų įmokas į kaupiamąją sąskaitą ir baigiantis nustatytam terminui, sukaupiama pasirinkta draudimo suma.

Susisiekite dėl gyvybės draudimo:
Gyvybės draudimas skambinkite 860 123 123

Gyvybės draudimas privalumai

Gyvybės draudimas – tai puiki galimybė sukaupti lėšų Jūsų ateičiai, nepriklausomai nuo pasirenkamo kaupimo tikslo. Gyvybės draudimu galite kaupti pinigus tiek rizikingesniu – galimai didesnį pelną atnešančiu draudimu, tiek ir kaupiamaisiais draudimais, kuriais sukaupsite tiek pinigų kiek pagal pasirenkamas įmokas bei kaupimo terminą nusistatykite kartu su draudimo bendrove. Apsidraudus gyvybės draudimais, dažnu atveju yra suteikiama galimybė grąžintis pinigus sumokamus už gyventojų pajamų mokestį. Dažnu atveju draudimo bendrovės suteikia galimybę viena draudimo sutartimi apdrausti kelis asmenis. Draudimo bendrovės suteikia galimybę pasirinkti investavimo strategijas, nuo labiau pelningų ir labiau rizikingų iki mažiau rizikingų ir mažiau pelningų. Gyvybės draudimo paslauga suteikia galimybę viena draudimo suma apdrausti kelis asmenis. Siekiant Jūsų patogumo, draudimo bendroves dažnai suteikia galimybes koreguoti gyvybes draudimo trukmę bei draudimo įmokų dažnį.

Gyvybės draudimas kainos

Priklausomai nuo pasirinktos draudimo bendrovės, gyvybės draudimo minimali suma bei minimali draudimo sutarties trukmė yra ribojama vidinių draudimo bendrovių taisyklių. Dažniausiai minimali gyvybės draudimo įmoka yra apie vieną šimtą litų, o tuo tarpu minimali draudimo įmokų trukmė dažniausiai yra apie 3 metus. Draudimo bendrovės turi nusistačiusios gyvybės draudimo skaičiuokles bei  taisykles, kuriose bendroji gyvybės draudimo suma yra nustatoma atsižvelgiant į:
•    pasirinktas gyvybės draudimo bendrosias sumas,
•    pasirinktą gyvybės draudimo sutarties terminą,
•    pasirinktus gyvybės draudimo įmokų dydžius,
•    pasirinktą įmokų dažnį,
•    pasirinktas papildomas draudimo paslaugas.
Dažniausiai draudimo bendrovės kasmet didina bendrąją gyvybės draudimo sumą, sukauptuoju draudimo bendrovės pelnu. Todėl apdraustajam mirus ar sulaukus draudimo sutarties termino pabaigos, dažniausiai bus išmokama didesnė gyvybės draudimo išmoka.

Gyvybės draudimas išmokos

Gyvybės draudimo išmokos priklauso nuo:
•    sukauptosios draudimo sumos, kurią sudaro pasirinktų įmokų dydis, dažnis, bei pasirinktas mokėjimo laikotarpis,
•    investavimo sėkmės (investicinio pobūdžio draudimuose),
•    pasirinktų papildomų kaupiamojo gyvybės draudimo paslaugų,
•    apsidraudusiojo amžiaus,
•    apsidraudusiojo sveikatos būklės,
•    apsidraudusiojo lyties,
•    kiti draudimo išmokoms įtaka darantys aspektai.
Apsidraudus gyvybės draudimu, draudimo išmoka yra išmokama apsidraudusiojo mirties atveju arba sulaukus draudimo termino pabaigos. Asmenims pasirinkusiems papildomus investicinio gyvybės draudimo paslaugas yra sumokamos papildomos išmokos kartu su sukaupta draudimo suma bei palūkanomis.