Susisiekite
dėl draudimo
Draudimas
telefonu
860 123 123

BENDROSIOS CIVILINĖS ATSAKOMYBĖS DRAUDIMAS

Bendrosios civilinės atsakomybės draudimas

Bendrosios civilinės atsakomybės draudimas apdraudžia įmonės atsakomybę dėl vykdomos veiklos, gaminamo produkto ar suteiktos paslaugos. Draudimo bendrovės atlygina Jūsų padarytą žalą trečiųjų asmenų sveikatai, gyvybei bei turtui. Atskirai įvertinus galima ir neturtinės žalos kompensacija. Priklausomai nuo pasirinktos draudimo kompanijos, galite rinktis iš kelių bendrosios civilinės atsakomybės draudimo variantų:

  • veiklos civilinė atsakomybė (atsakomybė už žalą, susijusią su draudėjo veikla, draudėjui priklausančia ar kitu teisėtu būdu naudojama teritorija,  pastatais, įrengimais, mechanizmais),
  • produkto civilinė atsakomybė (atsakomybė už žalą, kurią sukelia draudėjo teikiamas, suremontuotas,  įdiegtas, sumontuotas, pagamintas ar parduotas produktas, suteikta paslauga),
  • darbdavio civilinė atsakomybė ( atsakomybė už žalą dėl nelaimingo atsitikimo, kurią patyrė darbuotojas pakeliui arba darbo metu). 
Bendrosios civilinės atsakomybės draudimas:
Bendrosios civilinės atsakomybės draudimas tel. 860 123 123

Bendrosios civilinės atsakomybės draudimas privalumai

Šis bendrosios civilinės atsakomybės draudimas skirtas juridiniams asmenims,  teikiantiems komercines paslaugas arba vykdantiems gamybą. Kadangi dažnais atvejais yra susiduriama su nukentėjusiais trečiaisiais asmenimis, draudžiasi dauguma įmonių, kurios vykdo veiklą, pvz.: gamybos,  paslaugų,  prekybos ir pan.  Apsidrausti gali ir fiziniai asmenys, turintys verslo liudijimą.

Bendrosios civilinės atsakomybės draudimo išmokos

Teisę į draudimo išmoką turi nukentėjusysis trečiasis asmuo,  o jei draudėjas ar apdraustasis atlygino žalą,  tada teisę į draudimo išmoką turi draudėjas ar apdraustasis. Draudimo išmoka mokama naudojantis banko,  pašto paslaugomis ar kitu draudiko bei nukentėjusiojo asmens sutartu būdu. Draudikas negali:

  • išmokėti draudimo išmoką ar atsisakyti ją mokėti, neįsitikinęs draudiminio įvykio buvimu,
  • atsisakyti išmokėti draudimo išmoką, nepatikrinęs visos jam prieinamos informacijos.