Susisiekite
dėl draudimo
Draudimas
telefonu
860 123 123

Bagažo draudimas

Bagažo draudimas

Bagažo draudimas, tai papildomai pasirenkama paslauga prie kelionės draudimo, kuri suteikia apsaugą nuo vėluojančio ar prarasto bagažo patiriamų nuostolių. Bagažo draudimo paslauga užtikrina Jums kompensaciją dėl prarasto, sunaikinto, apgadinto ar vėluojančio bagažo patirtų nuostolių. Bagažo draudimas apdraudžia tik Jūsų asmeninio tipo daiktus, skirtus kelionei. Draudimo bendrovės dažniausiai draudiminius įvykius įvardina kaip: 

  • bagažo dingimo atvejai, kai bagažas buvo atiduotas saugojimui,
  • bagažo vėlavimo atvejai, kai asmuo yra priverstas pirkti būtiniausias prekes (gaivieji gėrimai, higienos reikmenys ir t.t.),
  • bagažo vagystė iš saugojimo aikštelėje paliktos ir užrakintos transporto priemonės (bagažas privalo būti paliktas transporto priemonės bagažui skirtame skyriuje),
  • bagažo apgadinimas gamtinių stichijų poveikio atveju,
  • bagažo apgadinimas eismo įvykio metu. 
Susisiekite dėl bagažo draudimo:
Kelionės draudimas skaičiuoklė
Bagažo draudimas skambinkite 860 123 123

Bagažo draudimas privalumai

Pasirinkus bagažo draudimo paslaugą, Jūs būsite garantuoti dėl bagažo nuostolių kompensacijos. Bagažo draudimo paslauga yra aktualiausia renkantis turistinio ar pažintinio pobūdžio keliones, kai neapsistojama viename viešbutyje. Labai svarbus bagažo draudimas tuo atveju, kai Jūsų kelionės tikslui pasiekti yra reikalingi persėdimai iš vieno lėktuvo į kitą, tokiu atveju bagažo draudimo paslauga padengs nuostolius dingusio ar apgadinto bagažo atvejais.

Bagažo draudimas išmokos

Renkantis bagažo draudimą Jūs būsite apsaugoti nuo dviejų pagrindinių nuostolių tipų, patiriamų kelionių bagažui:

  • bagažo apgadinimas, sunaikinimas,
  • bagažo vėlavimas.

Bagažo vėlavimo kompensacija, priklausomai nuo draudimo bendrovės, yra mokama tuo atveju, kaip bagažo pristatymas vėluoja daugiau nei 4 valandas. Išmokama bagažo draudimo išmoka dažniausiai yra ribojama nuo 100 iki 200 eurų. Priklausomai nuo pasirinktos draudimo bendrovės, bagažo draudimo išmokos vėlavimo atveju yra išmokamos:

  • valandiniu fiksuotu tarifu (nustatomas atskirų draudimo kompanijų),
  • kompensuojama būtiniausių daiktų įsigijimo kaina (higienos reikmenys, gaivieji gėrimai ir pan.).

Bagažo draudimo išmokos bagažo praradimo atveju yra nustatomos įvertinus bagažo turinį ar pasvėrus bagažo bendrą svorį. Bagažo draudimo išmokos praradimo atveju dažniausiai yra giežtai ribojamos vidinių draudimo įmonių taisyklių.