Susisiekite
dėl draudimo
Draudimas
telefonu
860 123 123

Privatumas

Privatumo politika

(paskutinė redagavimo data 2012 03 01d.)

Įvadas

Draudimas123.lt tinklapio valdytojas įregistruotas asmens duomenų valdytojų valstybės registre ir jam suteiktas asmens duomenų valdytojo statusas (nr.: P4796). Draudimas123.lt internetinis tinklapis gerbia vartotojų privatumą ir tvarkydamas vartotojų duomenis, vadovaujasi LR Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatyme įtvirtintais duomenų tvarkymo reikalavimais, kriterijais bei duomenų saugumo užtikrinimo reikalavimais. Ši privatumo politika aprašo vartotojų duomenų rinkimo, tvarkymo ir saugojimo tvarką.

Jūsų sutikimas

Naudodamiesi Draudimas123.lt tinklapiu, Jūs sutinkate, su šios privatumo politikos sąlygomis, t.y. naudodami šį tinklalapį duodate savo sutikimą naudoti Jūsų pateiktus duomenis taip kaip išdėstyta žemiau pateiktose privatumo politikos sąlygose. Jūs taip pat sutinkate, kad Jūsų įvestas elektroninio pašto adresas ir telefono numeris gali būti naudojamas informacinių pranešimų siuntimui, reikalingų tinklapyje nurodytoms draudimo paslaugoms suteikti. Draudimas123.lt pasilieka teisę keisti privatumo politiką ateityje. Jūsų pakartotinis Draudimas123.lt tinklapio paslaugų naudojimas konstatuoja Jūsų sutikimą su šia privatumo politika ir jos pakeitimais.

Pateikiama informacija

Vartotojas, pageidaujantis pasinaudoti Draudimas123.lt teikiamomis paslaugomis, atitinkamuose informacijos įvedimo laukuose gali nurodyti draudimo paslaugų suteikimui (draudimo kainos paskaičiavimui, draudimo sutarties sudarymui) reikalingą savo asmeninę informaciją: asmens kodą, transporto priemonės valstybinį numerį, mobiliojo telefono numerį, gyvenamosios vietos adresą, elektroninio pašto adresą ar kitą informaciją. Vartotojas, pateikdamas savo asmeninę informaciją, patvirtina, kad jis tusi teisę disponuoti įvestais duomenimis ir kad šie duomenys yra tikslūs ir teisingi. Visa atsakomybė, susijusi su šia nuostata, tenka Vartotojui.

Konfidencialumas

Draudimas123.lt turi teisę tvarkyti atitinkamus vartotojo duomenis draudimo tarpininkavimo veiklos vykdymo tikslu ir patvirtina, jog draudimo įmonėms teikiami vartotojo duomenys bus tvarkomi tik draudimo tarpininkavimo veiklos vykdymo (tarpininkavimo paskaičiuojant draudimo kainą, tarpininkavimo sudarant draudimo sutartis draudėjų, apdraustųjų, naudos gavėjų interesais bei jas vykdant) tikslu. Draudimas123.lt įsipareigoja neatskleisti vartotojo duomenų tretiesiems asmenims, t.y. užtikrinti jų konfidencialumą. Draudimas123.lt vartotojo duomenis turi teisę perduoti tik asmens duomenų tvarkytojui(jams), asmens duomenų gavėjui arba kai tai įpareigoja LR teisės aktai. Vartotojo duomenys (asmens kodas) ir duomenys apie transporto priemonę (valstybinis numeris, markė, modelis, pagaminimo metai ir kt.), siekiant tinkamai suteikti tinklapyje nurodytas draudimo tarpininkavimo paslaugas, bus teikiami tinklapyje nurodytoms draudimo įmonėms. Draudimas123.lt pasilieka teisę pateikti neasmeninę naršymo informaciją trečiosioms šalims (tinklapio lankomumas, išorinių nuorodų efektyvumas ar panaši informacija), kuri neidentifikuoja vartotojo asmeniškai.

Informacijos apsauga

Draudimas123.lt užtikrina, kad visi užsakymo metu klientų pateikiami asmeniniai duomenys yra prieinami tik įgaliotiems Draudimas123.lt darbuotojams ir/ar asmens duomenų tvarkytojams ir naudojami tik tiek, kiek yra būtina, siekiant kokybiškai įvykdyti vartotojų užsakytas draudimo paslaugas. Draudimas123.lt, tvarkydamas vartotojo duomenis šioje privatumo politikoje nurodytais tikslais, naudojasi  šiuolaikinėmis informacijos apsaugos priemonėmis, skirtomis apsaugoti vartotojo duomenis nuo atsitiktinio ar neteisėto sunaikinimo, pakeitimo, atskleidimo, taip pat nuo bet kokio kito neteisėto tvarkymo.

Slapukai

Draudimas123.lt tinklapyje yra naudojami slapukai ir įrašoma informacija (data, IP adresas, naršyklės ir kalbos nustatymai bei kiti parametrai), kurie yra skirti statistinės informacijos apie tinklapio naudojimąsi ir lankomumą rinkimui. Ši informacija naudojama pagerinti tinklapio patogesnį naudojamumą. Jūs nesate įpareigoti priimti slapukų ir turite galimybę priimti ar atmesti slapukus modifikuodami savo naršyklės nustatymus. Atmetus slapukų naudojimą gali neveikti kai kurios tinklapio funkcijos.

Nuorodos

Draudimas123.lt tinklapyje rasite nuorodų, nukreipiančių į kitus tinklapius ar iš kitų puslapių atvedančių į šį. Draudimas123.lt neatsako už kitų tinklapių informaciją ar nuorodas, pateiktas susijusiuose puslapiuose. Trečiųjų šalių nuorodų publikavimas Draudimas123.lt tinklapyje nėra tų tinklapių ar juose pateikiamų paslaugų kokybės patvirtinimas. Draudimas123.lt neatsako trečiųjų šalių privatumo politiką, pasiekiamumą ir turinio tikslumą, todėl visos pretenzijos dėl šių paslaugų, šaltinių ar nuorodų turi būti skirtos atitinkamų paslaugų teikėjams ir šaltiniams.

Kontaktai

Girstupio g. 9-5, LT-44356 Kaunas
Tel. Nr.: 860-123-123
El. paštas: info@draudimas123.lt
Darbo laikas: I-V 8:00 - 17:00

Papildoma informacija

UADBB "Drauvelita"
Steigimo  metai: 2002 07 16
Licenzija: Nr. 000016
Įmonės kodas: 126002130
Asmens duomenų valdytojų valstybės registro duomenys:
Kodas: P4796
Įregistravimo data: 2011-11-29