Susisiekite
dėl draudimo
Draudimas
telefonu
860 123 123

Turto savininko civilinės atsakomybės draudimas

Turto savininko civilinės atsakomybės draudimas

Turto savininko civilinės atsakomybės draudimas, tai papildomai pasirenkama paslauga prie būsto draudimo, atlyginanti žalą, patirtą tretiesiems asmenims ar jų turtui dėl Jūsų netinkamai panaudoto būsto ar turto:

  • dėl Jūsų eksploatuojamame būste įvykusios santechninės avarijos nukentėjusiems tretiesiems asmenims yra atlyginama žala. Pvz.: žemutiniuose aukštuose esančius butus užliejo vanduo dėl Jūsų būsto santechnikos gedimo,
  • dėl Jūsų eksploatuojamame būste įvykusio gaisro, nukentėjusiems tretiesiems asmenims yra atlyginama žala. Pvz.: virš arba greta Jūsų buto esantys butai nukentėjo dėl Jūsų bute įvykusio gaisro,
  • dėl žiemą nenukasto, šalia Jūsų  namo esančio šaligatvio, praeiviams nutikusios nelaimes.
Turto savininko civilinės atsakomybės draudimas:
Turto draudimas skaičiuoklė
Turto savininko civilinės atsakomybės draudimas tel. 860 123 123

Turto savininko civilinės atsakomybės draudimas gali apimti tiek Jūsų eksploatuojamą asmeninį būstą arba Jūsų nuomojamą bustą.

Turto savininko civilinės atsakomybės draudimas privalumai

Apsidraudus turto savininko civilinės atsakomybės draudimu, Jūs būsite apsaugoti nuo Jūsų kilnojamo ar nekilnojamo turto netinkamos eksploatacijos padarytos žalos tretiesiems asmenims. Ši draudimo rūšis kompensuoja trečiųjų asmenų turtui, sveikatai ar gyvybei padarytos žalos pasekmės. Apdraudžiama ne tik turto savininko civilinė atsakomybė, bet ir kartu gyvenančių asmenų civilinė atsakomybė. Apsidraudus turto savininko civilinės atsakomybės draudimu, pasirinkta draudimo bendrovė Jums padės apginti savo interesus prieš nukentėjusius ir padengs teismo išlaidas.

Turto savininko civilinės atsakomybės draudimas kainos

Turto savininko civilinės atsakomybės draudimo kaina paprastai padidina bendrą turto draudimo paketą tik keliais procentais. Priklausomai nuo draudimo bendrovės, turto savininko civilinės atsakomybės draudimo paslauga gali būti įtraukta į bendrą turto draudimo paketą. Turto savininko civilinės atsakomybės draudimas gali kainuoti nuo 20Lt per metus. Turto savininko civilinės atsakomybės draudimo kainos priklauso ir nuo draudimo bendrovių, kurios pasiūlo individualius draudimo planus pagal Jūsų asmeninius poreikius ir galimybes.

Turto savininko civilinės atsakomybės draudimas išmokos

Apsidraudus turto savininko civilinės atsakomybės draudimu, paprastai yra pasirenkama draudimo suma. Draudimo suma- maksimali tretiesiems asmenims padarytos žalos atlyginimo suma (nuo 10 iki 250 tūkstančių litų).