Susisiekite
dėl draudimo
Draudimas
telefonu
860 123 123

Stiklo dūžio draudimas

Stiklo dūžio draudimas

Stiklo dūžio draudimas- tai papildoma draudimo paslauga prie būsto draudimo. Stiklo dūžio draudimas apdraudžia stiklinius objektus:

  • stiklines pastato konstrukcijas (pvz.: didelių matmenų pastatų stiklinimus),
  • stiklinius daiktus (pvz.: kaitlentes, stalus, akvariumus,dušo kabinas ),
  • keramika (keramikinė kriauklė, wc).
Susisiekite dėl stiklo dūžio draudimo:
Turto draudimas skaičiuoklė
Stiklo dūžio draudimas skambinkite 860 123 123

Stiklo dūžio draudimu apdraudžiami objektai nuo dužimo ar skilimo padarytų nuostolių. Draudimas kompensuoja nuostolius patirtus stikliniams objektams, kai patirta žala nėra padaryta būsto ar namų turto draudiminių įvykių metu.

Stiklo dūžio draudimas privalumai

Aukštesnei rizikos grupei priklausantys stikliniai daiktai (nuo didelių pastato įstiklinimų iki kaitlenčių ar akvariumų) dažniausiai turi didelę vertę. Norėdami užsitikrinti kompensaciją dėl stiklo dūžių, siūlome apsidrausti stiklo dūžio draudimu. Stiklo dūžio draudimu apdraudžiami objektai nuo įvykių, kurie neįtraukti į būsto ar namų turto draudimus.

Stiklo dūžių draudimas kainos

Stiklo dūžio draudimo kainos gali padidinti Jūsų namų turto ar būsto draudimo įmokas 9% - 27% procentų ribose. Stiklo draudimo kainos priklauso nuo draudžiamų objektų vertės ir taip pat nuo draudimo bendrovių, kurios pasiūlo individualius draudimo planus pagal Jūsų asmeninius poreikius ir galimybes, pasirenkant draudimo įmokų dažnį ir kitus Jums svarbius aspektus.

Stiklo dūžio draudimas išmokos

Stiklo dūžio draudimas yra numatomas papildomai prie namų turto ar būsto draudimų. Skirtingos draudimo bendrovės turi skirtingus stiklo dūžių išmokų variantus. Draudimo bendrovės atlygina tiesioginę materialią žalą dėl apdraustojo turto sugadinimo ar sunaikinimo. Draudimo išmoka negali viršyti bendros draudimo sumos.

Susisiekite dėl stiklo dūžio draudimo:
Turto draudimas skaičiuoklė
Stiklo dūžio draudimas skambinkite 860 123 123