Susisiekite
dėl draudimo
Draudimas
telefonu
860 123 123

Gyvenamosios vietos nuomos draudimas

Gyvenamosios vietos nuomos draudimas

Gyvenamosios vietos nuomos draudimas- tai papildoma draudimo paslauga prie būsto draudimo. Gyvenamosios vietos nuomos draudimas kompensuoja ne nuosavo būsto nuomos kainą, jei įvykus draudiminiam įvykiui Jūs nebegalite eksploatuoti savojo būsto. Gyvenamosios vietos nuomos draudimas užtikrins Jums ir Jūsų šeimai kito, analogiško būsto ,nuomos kainos kompensaciją iki tam tikros sumos, kuri nurodyta draudimo sąlygose.

Gyvenamosios vietos nuomos draudimas:
Turto draudimas skaičiuoklė
Gyvenamosios vietos nuomos draudimas tel. 860 123 123

Gyvenamosios vietos nuomos draudimas privalumai

Jeigu Jūsų būstas buvo suniokotas ar apgadintas draudiminio  įvykio, Jums bus kompensuojama kito panašaus (pagal vertę, dydį ir būklę) būsto nuomos kaina. Gyvenamosios vietos nuomos draudimas išgelbės Jus nuo nepatogumų, iškilusių dėl Jūsų būstui padarytos žalos. Dažniausia kompensuojama suma yra iki 3000 litų.

Gyvenamosios vietos nuomos draudimas kainos

Gyvenamosios vietos nuomos draudimas gali būti nemokamai įtrauktas (priklausomai nuo draudimo bendrovės) į būsto ar namų turto draudimą arba užsisakomas papildomai. Gyvenamosios vietos nuomos draudimo kainos priklauso nuo draudžiamo būsto vertės ir nuo draudimo bendrovių, kurios pasiūlo individualius draudimo planus pagal Jūsų asmeninius poreikius ir galimybes, pasirenkant draudimo įmokų periodiškumą ir kitus Jums svarbius aspektus.

Gyvenamosios vietos nuomos draudimas išmokos

Gyvenamosios vietos nuomos draudimo išmokos išmokamos jeigu:

  • eksploatuojamam būstui ar patalpai padaryta dalinė žala po draudiminio įvykio (pvz.: gaisro metu, aprūkusios būsto sienos)
  • eksploatuojamas būstas ar patalpa yra visiškai netinkama naudojimui po draudiminio įvykio.
Gyvenamosios vietos nuomos draudimo:
Turto draudimas skaičiuoklė
Gyvenamosios vietos nuomos draudimas tel. 860 123 123