Susisiekite
dėl draudimo
Draudimas
telefonu
860 123 123

Vairuotojo ir keleivių draudimas

Vairuotojo ir keleivių draudimas

Vairuotojo ir keleivių draudimas nuo nelaimingų atsitikimų, tai papildomai pasirenkama draudimo paslauga prie kasko draudimo, apdraudžianti transporto priemonės keleivius (kartu ir vairuotoją) nuo eismo įvykio ar kito draudiminio įvykio, jei nelaimingo atsitikimo metu:

  • patirta trauma,
  • neįgalumas,
  • mirtis.
Susisiekite dėl vairuotojo ir keleivių draudimo:
Automobilio civilinis draudimas skaičiuoklė
Kasko draudimas skaičiuoklė
Vairuotojo ir keleivių draudimas tel. 860 123 123

Vairuotojo ir keleivių draudimas maksimaliai apdraudžia 7 keleivius, įskaitant vairuotoją. Jei nelaimingas atsitikimas yra susijęs su draudimo liudijime nurodytais draudiminiais įvykiais, ištikusiais apdraustą transporto priemonę (o apdrausti keleiviai, ne dėl jų valios, yra paveikiami išorinių jėgų, ko pasekmė- padaryta žala sveikatai) bus kompensuojamos patirtos žalos pasekmės.Vairuotojo ir keleivių draudimas gali būti pasirenkamas kartu su transporto priemonės draudimu (įtraukiamas į kasko draudimo sutartį).

Vairuotojo ir keleivių draudimas privalumai

Vairuotojo ir keleivių draudimas yra naudingas kiekvienam keleiviui, tad nevertėtų apsiriboti vien transporto priemonės draudimu- juk sveikata svarbiau už turtą.

Vairuotojo ir keleivių draudimas kainos

Vairuotojo keleivių draudimo kainos priklauso nuo draudimo bendrovių, kurios pasiūlo individualius draudimo planus pagal Jūsų asmeninius poreikius ir galimybes. Vairuotojo ir keleivių draudimo kaina nustatoma pagal pasirenkamą draudimo sumą, o įvykio metu draudimo išmoka padalijama iš nukentėjusių keleivių skaičiaus, proporcingai patirtų traumų dydžiui. Vairuotojo ir keleivių draudimo kaina priklausomai nuo pasirenkamos draudimo sumos bei draudimo laikotarpio, gali svyruoti nuo kelių litų už vieną keleivį. Vairuotojo ir keleivių draudimo suma yra vienoda visiems keleiviams, kuri dažniausiai yra nemažesnė kaip tūkstantis litų ir priklauso nuo leidžiamo vežti keleivių skaičiaus transporto priemonėje. Vairuotojo ir keleivių draudimo suma yra atsistatanti- išmokėtos draudimo išmokos iš jos neišskaičiuojamos.

Vairuotojo ir keleivių draudimas išmokos

Vairuotojo ir keleivių draudimo išmokos apskaičiuojamos procentaliai nuo pasirinktos draudimo sumos (svyruoja apie 20000lt visiems asmenims). Pirmiausia nustatoma draudimo suma visiems transporto priemonėje įvykio metu nukentėjusiems keleiviams ir išmoka padalijama iš nukentėjusių keleivių skaičiaus, proporcingai patirtų traumų dydžiui. Paprastai draudimo išmoka keleiviams skaičiuojama proporcingai pagal asmenų skaičių ir patirtas traumas. Keleivių draudimo išmoka mokama nelaimingo atsitikimo atveju (gedimo, avarijos ar katastrofos), dėl kurio apdraustas keleivis patiria kūno sužalojimus arba miršta. Vairuotojo ir keleivių draudimo išmokos kompensuojamos:

  • traumos atveju- vadovaujantis medicininiais dokumentais bei draudimo išmokų apskaičiavimo lentele,
  • neįgalumo atveju- vadovaujantis neįgalumo darbingumo nustatymo tarnybos išduota darbingumo lygio pažyma,
  • mirties atveju- išmoka mokama apdraustojo teisėtiems paveldėtojams.
Susisiekite dėl vairuotojų ir keleivių draudimo:
Automobilio civilinis draudimas skaičiuoklė Kasko draudimas skaičiuoklė
Vairuotojo ir keleivių draudimas skambinkite 860 123 123