Susisiekite
dėl draudimo
Draudimas
telefonu
860 123 123

Automobilio nuomos draudimas

Automobilio nuomos draudimas

Automobilio nuomos draudimas - tai papildoma kasko draudimo paslauga, leidžianti Jums užtikrinti savo patogumą po draudiminio įvykio, kurio metu Jūsų automobilis patyrė žalą ir Jūs nebegalite tinkamai jo eksploatuoti. Automobilio nuomos draudimas aktualus asmenims, kuriems eksploatuoti automobilį yra itin svarbu ir net viena diena be jo, taptų našta. Automobilio nuomos draudimas apsaugo Jus nuo papildomų išlaidų po draudiminio įvykio, kurios gali atsirasti:

Susisiekite dėl automobilio nuomos draudimo:
Automobilio civilinis draudimas skaičiuoklė
Kasko draudimas skaičiuoklė
Automobilio nuomos draudimas tel. 860 123 123
  • norint toliau tęsti kelionę po draudiminio įvykio,
  • nuomojant pakaitinį automobilį, tol kol Jūsų nuosava transporto priemonė bus suremontuota.

Automobilio nuomos draudimas dažniausiai (priklausomai nuo draudimo bendrovės) yra siūlomas kartu su kasko draudimu. Dažniausiai automobilio nuomos draudimo galiojimo teritorija yra pasirenkama pagal asmeninius poreikius:

  • visoje Europos Sąjungos teritorijoje,
  • tik Lietuvos Respublikos teritorijoje.

Automobilio nuomos draudimas privalumai

Nutikus draudiminam įvykiui, kurio metu Jūsų transporto priemonė buvo apgadinta ir Jūs nebegalite jos eksploatuoti, automobilio nuomos draudimas padės išnuomoti ar suteikti Jums pakaitinį automobilį. Ši papildoma kasko draudimo paslauga, padės Jums situacijose, kuriose negalite apsieiti be nuosavo automobilio.

Automobilio nuomos draudimas kainos

Automobilio nuomos draudimas gali kainuoti iki  kelių šimtų litų metinės kasko draudimo įmokos. Papildoma automobilio nuomos draudimo kaina priklauso nuo draudimo bendrovių, kurios pasiūlo individualius draudimo planus pagal Jūsų asmeninius poreikius ir galimybes, pasirenkant draudimo įmokų periodiškumą ir kitus Jums svarbius aspektus. Dažniausiai draudimo bendrovės nustato automobilio nuomos draudimo kainą pagal pasirenkamą galiojimo teritoriją (visa ES teritorija ar Lietuvos Respublikos teritorija).

Automobilio nuomos draudimas išmokos

Draudimo bendrovės Jums suteikia pakaitinį automobilį  draudimo taisyklėse nurodytomis sąlygomis ir atvejais.

Susisiekite dėl automobilio nuomos draudimo:
Automobilio civilinis draudimas skaičiuoklė Kasko draudimas skaičiuoklė
Automobilio nuomos draudimas skambinkite 860 123 123