Susisiekite
dėl draudimo
Draudimas
telefonu
860 123 123

Automobilio įrangos draudimas

Automobilio įrangos draudimas

Automobilio įrangos draudimas, tai papildoma draudimo paslauga prie savanoriško kasko draudimo. Automobilio įrangos draudimo paslauga atlygina žalą padarytą draudiminio įvykio, papildomai negamyklinei Jūsų automobilio įrangai. Šiuo draudimu Jūs galite apsidrausti:

  • lengvojo lydinio ratus,
  • automobilio apsaugos sistemas,
  • automobilyje sumontuotą aparatūrą (pvz.: navigacinę sistemą, audio, video sistemas),
  • kitas negamyklines automobilio dalis (pvz.: veidrodėliai, žibintai, aerodinaminiai priedai ir pan.).
Susisiekite dėl automobilio įrangos draudimo:
Automobilio civilinis draudimas skaičiuoklė
Kasko draudimas skaičiuoklė
Automobilio įrangos draudimas skambinkite 860 123 123

Automobilio įrangos draudimas privalumai

Jeigu Jus turite savo transporto priemonėje sumontavę neoriginalius lengvojo lydinio ratus, brangią garso ar vaizdo sistemą, kitą papildomą įrangą, tokiu atveju patariame įsigyti papildomą kasko draudimo paslaugą ir užtikrinti papildomos įrangos saugumą. Nutikus draudiminiam įvykiui, kurio eigoje yra sugadinta Jūsų transporto priemonės papildoma įranga, draudimo bendrovės atlygina tik standartinius automobilio komponentus ir neįskaičiuoja papildomos brangios įrangos. Automobilio įrangos draudimas gali apsaugoti Jūsų papildomai sumontuotą vertingą automobilio įrangą. Su šiuo draudimu, galėsite ramiai palikti savo automobilį, nesibaimindami apie galimas pasekmes.

Automobilio įrangos draudimas kainos

Automobilio įrangos draudimas paprastai yra užsisakomas papildomai prie kasko draudimo. Šio draudimo kainos priklauso nuo draudžiamų objektų vertės ir taip pat nuo draudimo bendrovių, kurios pasiūlo individualius draudimo planus, pagal Jūsų asmeninius poreikius ir galimybes, pasirenkant draudimo įmokų dažni ir kitus Jums svarbius aspektus. Dažniausiai draudimo bendrovės nustato automobilių įrangos draudimo kainas atsižvelgiant į automobilyje sumontuotos papildomos įrangos vertę. Kaina gali svyruoti nuo šimto iki kelių tūkstančiu litų priklausomai nuo įrangos vertės.

Automobilio įrangos draudimas išmokos

Skirtingos draudimo bendrovės, turi skirtingus automobilio įrangos draudimo išmokų variantus, draudžiamoji papildoma automobilio įranga yra įvertinama rinkos verte. Automobilio įrangos draudimo išmoka apskaičiuojama pagal papildomos įrangos rinkos vertės kainą įvykio metu. Draudimo bendrovės atlygina tiesioginę ar papildomą materialią žalą dėl apdraustojo Jūsų turto sugadinimo, sunaikinimo ar kitų papildomų išlaidų sukeltų netikėto draudiminio įvykio. Draudimo išmoka negali viršyti bendros draudimo sumos.

Automobilio įrangos draudimas informacija

Draudžiantis transporto priemonę kasko draudimu, draudimo bendrovės suteikia galimybę papildomai ar kartu su  savanoriškuoju kasko draudimu užsisakyti automobilio įrangos draudimo paslaugą. Automobilio įrangos draudimo paslauga apdraudžia lengvojo lydinio ratus, papildomą garso ar vaizdo įrangą, navigacinę įrangą ir kita papildoma įrangą sumontuotą Jūsų  transporto priemonėje. Įvykus draudiminiam įvykiui, savanoriškasis kasko draudimas dažniausiai atlygina tik originalią automobilyje montuojamą įrangą, tačiau apsidraudus papildomu automobilio įrangos draudimu, būsite apsaugoje vertingą papildomą automobilių turtą.

Susisiekite dėl automobilio įrangos draudimo:
Automobilio civilinis draudimas skaičiuoklė Kasko draudimas skaičiuoklė
Automobilio įrangos draudimas skambinkite 860 123 123