Susisiekite
dėl draudimo
Draudimas
telefonu
860 123 123

Vaiko draudimas

Vaiko draudimas

Vaiko draudimas – tai draudimo rūšis, kurios pagalba sukaupsite pinigų sumą skirtą savo atžalos ateičiai per tam tikrą laikotarpį. Pasirinkus vaiko draudimą Jūs ne tik apdrausite savo vaiko ateities finansinę padėtį, bet tuo pačiu apsidrausite ir savo gyvybę. Vaiko draudimas yra skirtas asmenims, kurie nori užtikrinti savo atžalų finansinę padėtį. Apdraudus savo vaiką vaiko draudimu Jūs ne tik kaupsite lėšas savo vaiko ateičiai, bet ir apdrausite savo vaiką nuo nelaimingų atsitikimų bei traumų. Draudimo bendrovės dažniausiai suteikia galimybę apdrausti vaikus nuo jų gimimo iki 16 ar 18 metų. Ši vaiko draudimo paslauga labiausiai tinka tėvams ar seneliams, kurie nori sukaupti solidžią sumą pinigų vaiko ateičiai. 

Vaiko draudimas privalumai

Susisiekite dėl vaiko draudimo:
Vaiko draudimas skambinkite 860 123 123

Vaiko draudimo paslaugą pasirinkę globėjai užtikrina vaiko ateities finansinę padėtį bei apdraudžia nuo nelaimingų atsitikimų. Vaiko draudimu yra sukaupiama pinigų suma vaiko ateities išlaidoms, tokioms kaip studijos, savarankiško gyvenimo pradžia ir pan. Vienas svarbesnių vaiko draudimo privalumų yra pajamų mokesčių lengvatos.  Vaiko draudimas išmoka sukauptą draudimo sumą pasibaigus draudimo sutarties terminui, todėl vaiko globėjai bus užtikrinti vaiko finansiniu saugumu kad ir kas nutiktų. Pagrindinis vaiko draudimo privalumas yra tai, jog pinigai yra kaupiami vaikui, o ne sau pačiam. Priklausomai nuo pasirinktos draudimo bendrovės, vaiko draudimo apsauga galioja daugumoje pasaulio šalių, neretai ir visame pasaulyje. Jūsų patogumui draudimo bendrovės dažnai suteikia galimybes koreguoti draudimo trukmę bei draudimo įmokų periodiškumą. 

Vaiko draudimas kainos

Priklausomai nuo pasirinktos draudimo bendrovės, vaiko draudimas gali būti pasirenkamas kaupiamojo ar investicinio pobūdžio. Vaiko draudimo minimali įmokų suma bei minimali draudimo sutarties trukmė yra ribojama vidinių draudimo bendrovių taisyklių. Pasirenkant vaiko draudimo paslaugą, draudimo bendrovės suteikia galimybę pasirinkti draudimo kainą įtakojančius aspektus tokius kaip:

 • pasirinkta vaiko draudimo bendroji suma,
 • pasirinktas vaiko draudimo sutarties galiojimo terminas,
 • pasirinktų vaiko draudimo įmokų periodiškumo,
 • pasirenkamų vaiko draudimo papildomų paslaugų,
 • vaiko draudimo įmokų paskirtis.

Pasirinkus vaiko gyvybės draudimo investicinio pobūdžio kryptį, galite pasirinkti kurią įmokų dalį skirti investiciniams tikslams, o kurią įmokų dalį paliksite kaupiamiesiems tikslams.

Vaiko draudimas išmokos

Apsidraudus vaiko draudimu, draudimo išmoka yra išmokama sulaukus draudimo termino pabaigos. Vaiko draudimo išmoka yra išmokama vaikui, Jums parinkus išmokų dažnį, kuris gali būti visa suma iš karto arba fiksuotu periodiškumu (kas mėnesį, pusmetį ir pan.). Vaiko draudimo įmokų mokėtojui nesulaukus draudimo sutarties termino pabaigos, vaikui dažniausiai yra išmokama vienkartinė išmoką ir toliau draudimo įmokas moka pati draudimo bendrovė iki sutarties termino pabaigos. Pasirinkus kaupiamąjį vaiko draudimą išmokos dydis dažniausiai yra žinomas jau pasirašant draudimo sutartį. Pasirinkus papildomas vaiko draudimo paslaugas yra sumokamos papildomos išmokos kartu su sukaupta draudimo suma, bei palūkanomis. Pasirinkus investicinio pobūdžio vaiko draudimą yra išmokama ir investicinė grąža. Galutinis draudimo išmokos dydis priklauso nuo:

 • pasirinktų papildomų vaiko draudimo paslaugų,
 • investicinio vaiko draudimo sukauptos grąžos,
 • pasirinkto vaiko draudimo laikotarpio,
 • pasirenkamų vaiko draudimo įmokų dydžio,
 • apdraustojo vaiko amžiaus,
 • apdraustojo vaiko sveikatos būklės,
 • apdraustojo vaiko lyties,
 • kiti draudimo išmokoms įtaką darantys aspektai.
Susisiekite dėl vaiko draudimo:
Vaiko draudimas skambinkite 860 123 123